- Home
- Occasions in Rozendaal
- Peugeot 5008
Deze Peugeot 5008 met 137.057 km op de teller, heeft het bouwjaar 2019 en heeft als transmissie handgeschakeld. De uitvoering is: 130pk PT Premium 7p., Camera | 19inch GT-line | Navi & CarPlay
€ 1.000,- incl. BTW
Achter het stuur van deze stoere SUV kan niemand u iets maken. Dit is een Peugeot 5008 van 2019 met 137057 kilometer op de teller. De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als u met volle handen staat. Dit is een echte veelzijdige auto. Kijk bijvoorbeeld eens naar de handige derde zitrij, die u met een simpele handeling tevoorschijn haalt. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 19 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Alle functies voor een veilige en zuinige rit worden overzichtelijk weergegeven op het digitale dashboard. De functie van de 360 graden camera in deze auto is om u een totaaloverzicht van de omgeving te geven, ongeacht hoe smal de straat of parkeerplek is. Communiceren met uw auto? Dat gaat via remote services. Met uw smartphone maakt u waar dan ook contact om allerlei functies te checken of te activeren. Laat u onderweg niet afleiden, de bediening van het audio-installatiesysteem en ook het full map navigatiesysteem gaat met knoppen op het stuur en met spraak. Natuurlijk is de audio-installatie voorzien van DAB-ontvangst. De auto is voorzien van een draadloze telefoonlader, zodat uw smartphone tijdens de rit 100% wordt. Natuurlijk behoren automatische airconditioning, regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur ook tot de uitrusting van deze complete auto.
In de Peugeot 5008 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Bij concentratieverlies van de bestuurder geeft vermoeidheidsherkenning automatisch een waarschuwingssignaal. In deze Peugeot vinden we verder een hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Bij een goede occasion als deze hoort natuurlijk ook een tellerrapport van Nationale Autopas. Een proefrit levert het bewijs. Neem contact op en we maken een afspraak!
* Interesse? Bel ons gerust voor de mogelijkheden, tel 026-3629332 ook via WhatsApp bereikbaar op 0653641135.
Wij heten u van harte welkom in Rozendaal (bij Arnhem).
* Uw inruil is altijd welkom bij ons.
Online maken wij graag een INRUILVOORSTEL zodat u een richtlijn heeft, naast de auto krijgt u van ons de best haalbare prijs.
GarageJelsma.nl sinds 1950 een begrip!
* Woont u niet in de buurt van Arnhem? Bel ons voor u vertrekt dan zorgen wij dat de auto voor u klaar staat.
* KOOPAVOND: op afspraak van maandag t/m donderdag.
RESERVEREN van uw favoriete auto is mogelijk vanaf uw reis naar ons toe.
Voor een jaarlijkse onderhoudsbeurt maak ik graag gebruik van Garage Jelsma, al jaar na jaar.
12-02-2023
Ringallee 104
6891 BG Rozendaal